Karol Voltemár nezávislý konzultant
pre online marketing a SEO

Karol Voltemár - marketingový konzultant

Som špecialistia a marketingový konzultant na segmenty marketing, SEO a e-commerce. Poradím vám ako rozbehnúť vaše online podnikanie. Ponúkam marketingové konzultácie, analýzy, audity,  školenia alebo nezávislé revízie vášho marketingu alebo SEO. Mám viac ako 13 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, online, tvorbe webstránok, SEO a marketingu od roku 2007.

 V roku 2011 som založil firmu Folcon, ktorá zastrešovala konzultácie, SEO a online marketingové služby. Od roku 2016 sa aktívne venujem rôznym komplexnejším projektom ako marketingová agentúra Madviso. Tá poskytuje marketingové služby, stratégiu a e-shopy a webové stránky na mieru. V 2019 spúšťame e-shop na prenájom Midasto. Precestoval viac ako 80 krajín a baví ma cyklistika.

Ako vám pomôže konzultant so SEO?

Marketingový konzultant so skúsenosťami vám pomôže zlepšiť pozície vo výsledkoch vyhľadávania vo vyhľadávačoch. Na tie vplýva kvalita webstránky, obsahu, ale aj externé faktory. Tie sa naustále menia a vyvíjajú aj podľa toho ako algoritmus vyhľadávača zoraďuje výsledky vyhľadávania a čo v nich zobrazuje. Ako sa menia pravidlá a trendy v online musíte aj vás web prispôsobovať spolu s nimi. Pre SEO konzultanta je optimalizácia pre vyhľadávače tiež neustále kolobeh vzdelávania sa a sledovania najnovších trendov.

Ako si vybrať SEO konzultanta? Nie je to jednoduché, lebo vám to môže uškodiť, ak tomu nerozumie. Teda je dobré si vybrať niekoho, kto sa v brandži pohybuje aspoň 10 rokov, má skúsenosti a za sebou aspoň 30 projektov s výsledkami. Ak rozumie napríklad marketingu alebo programoval. Všetky tieto predpoklady ako konzultant zameraný na optimalizáciu pre vyhľadávače spĺňam a rád vám pomôžem dosiahnuť vytýčené ciele.

Najčastejšie SEO služby alebo ich výsledok:

 • zvýšiť návštevnosť z organického vyhľadávania vo vyhľadávačoch ako Google,
 • dokážať zistiť textové, dizajnové alebo obsahové chyby na vašej webstránke z pohľadu SEO, uživateľa, alebo e-shope a navrhnúť riešenia,
 • pravidelne navrhovať a vykonávať aktivity k zlepšeniu pozícií vo výsledkoch vyhľadávania a ziskaniu pozíciíí aj v iných, ako textových výsledkoch (mapy, obrázky, videá a iné …),
 • získavať informácie o tom, čo robí konkurencia, v akom stave má webstránky a zároveň navrhuje ako tieto informácie využiť,
 • pripravovať analýzu kľúčových slova následne ju použiť v obsahu naprieč webstránkou, návrhu štruktúry, návrhu navigácie, pri úprave blogu, prípradne aj reklamných kampaniach a iných aktivitách
 • navrhovať a realizovať linkbuilding, mediálne výstupy na zlepšenie autrity vašej webstránky,
 • navrhnúť lepšiu navigáciu a štruktúru webstránky,
 • feedback pre vývojárov webstránok alebo e-shopu,
 • pravidelné sledovanie pozícií vo výsledkoch vyľadávania, analýzy a monitoring (aj konkurencie),
 • konzultácie s dobrými radami, čo posunú váš biznis.

Ako vám pomôže marketingový konzultant?

Určite ak má niekto prehľad v SEO a je pri exekúcii a navrhuje marketingovú stratégiu vie pomôcť vášmu podnikaniu viac. Ako marketingový špecialista a konzultant vám viem navrhnúť stratégiu, identifikovať v marketingu slabiny a navrhnúť zlepšenia. Tie najčastejšie vedú v vyššej efektivite vynaložených prostriedkov na marketing, zvýšeniu konverzného pomeru, lepšie rozloženie rozpočtu na marketing alebo zhodnotenie výsledkov na základe dát a faktov. Pomôžem aj s auditom aktuálnych marketingový aktivít alebo stratégie.

Najčastejšie marketingové služby:

 • audit reklamných kampaní a návrhy na zlepšenie,
 • komplexný audit webstránky alebo e-shopu,
 • komplexný audit marketingovej stratégie a návrhy na zlepšenie,
 • UX/UI audit a testovanie webstránky,
 • nastavenie analytických a online nástrojov pre marketing,
 • feedback dodávateľov webstránky a jej vyladenie pred spustením kampaní,
 • nastavenie procesov pre online marketing a projekty.

Prečo si ma vybrať

Dodržiavam dohodnuté zadania a termíny

Dodržiavam stanovené termíny, teda na mojej strane váš projekt nebude meškať. Odpovedám do 48 hodín.

Výstupy a dokumenty, ktoré pri práci vzniknú sú vaše

Všetky dodané výstupy, ktoré vzniknú pri realizácii služieb vám budú odovzdané.

Komunikujem cez vami zvolené kanály

Viem sa prispôsobiť pri komunikácii s vami cez vaše obľúbené kanály. Preferujem osobné konzultácie.

Skúsenosti z marketingu a projektového riadenia

So skúsenosťami z marketingu, projektového riadenia viem nastaviť aj vaše procesy a zlepšiť efektivitu.

Vybrané spolupráce

O mne

Konzultant pre SEO a online marketingu, ktorý myslí na váš biznis a pomáha vám ho posúvať dopredu. Vo voľnom čase bicyklujem a cestujem.

Misia

Pomáhať pracovať na lepšom a slobodnom svete, v ktorom má každý šancu žiť svoj sen. Učiť sa, spoznávať a posúvať vedomosti ďalej.

Kontakt