Kontaktné údaje

Napíšte mi

Spolupracujme

Okrem poskytovania služieb, konzultácií a realizácii školení sa venujem rôznym zaujímavým projektom. Na tých sa nám do tímu vždy zídu šikovní ľudia, ktorí radi zlepšujú svet, prinášajú inovácie a pomáhajú ostatným pri ich podnikaní.

Midasto

Pridaj sa k nám k projektu Midasto (e-commerce softvér), kde sa snažíme poskytnúť za fér cenu e-shop na prenájom, aby každý podnikateľ vedel predávať rýchlo, jednoducho a za rozumnú cenu. Zároveň poskytujeme aj prémiové e-shopy na prenájom. Máme ambíciu s našim riešením prekročiť hranice Slovenska a pomáhať podnikateľom aj s ďalšími nástrojmi.

Madviso marketingová agentúra

Komplexnejšie projekty potrebujú komplexné marketingové a reklamné služby. Tie poskytujeme v našej digitálnej marketingovej agentúre, kde vieme pomôcť s rozbehnutím e-shopu, predaja nielen online, obsahom pre web, sociálne siete, webdizajnom, správou sociálnych sietí a exekúciou marketingovej stratégie, či reklamných kampaní.
Projekt, testovací e-shop, e-shop a predajňa, cyklistický klub a občianske združenie. Okrem práce sa venujem športu a cyklistike a Trenujeme je taký hobby projekt, ktorý prekročil svoj tieň a tiež potrebuje pomôcť s rozvojom. Plánujeme robiť aj cyklistické kempu a sústredenia.
 

World Bike Travel

Cesta okolo sveta na bicykli, ktorá trvala takmer 3,5 roka.  Myslím, že sa s týmto projektom dá ešte pracovať, ale teraz veľa nemám času. Precestoval som viac ako 6 rokov života a určite je to niečo čo mi veľmi pomohlo nielen skúsenosťami, zážitkami, ale aj pre lepší rozhľad.