Na základe dlhoročných skúseností viem pre vás alebo vaše marketingové oddelenie alebo vašu firmu pripraviť SEO školenie na mieru.  Prebiehať môže v priestoroch vašej firmy alebo priamo v našej marketingovej agentúre. Minimálny počet ľudí na školení je 4 a ceny sú uvedené bez DPH.

SEO školenie základy

Naučíte sa o SEO základné pojmy a prejdeme si jednotlivé najčastejšie využívané techniky a zopár príkladov z praxe, aby ste si o SEO vytvorili prehľad. Vhodné pre tých, ktorí pracujú so SEO špecialistami a agentúrami, aby vedeli zhodnotiť dodávané služby, či prichádzajúce ponuky a zároveň vedeli posúdiť, čo majú očakávať.

Rozsah: 6 hodín
Cena: 110 € / osoba

SEO školenie pokročilý

Optimalizácia pre vyhľadávače je kľúčom k realizácii úspešnej online marketingovej stratégie. Prepojenie SEO priamo na sociálne siete, jeho využitie pri produktových landing stránkach, SEO pre internetový obchod alebo web na úrovni obsahu a po technickej stránke, sledovanie výkonnosti SEO kampane a jej vyhodnocovanie. Okrem iného sa na školení naučíte pracovať s nástrojom Moz a dokážete identifkovať, čo realizuje vaša konkurencia online nielen v rámci SEO.

Rozsah: 6 hodín
Cena: 180 € / osoba

SEO školenie pre WordPress

Máte WordPress stránku a neviete ako jednoducho optimalizovať pre Google alebo iné vyhľadávače váš obsah alebo stránku po technickej stránke? Ak sa to chcete naučiť, tak cez školenie SEO pre WordPress sa vám to podarí a budete vedieť, čo robiť pre získanie viac návštev z organického vyhľadávania. Pri školení si spravíme aj jednoduchý audit webu a môžeme niektoré zlepšenia priamo zapracovať.

Rozsah: 6 hodín
Cena: 180 € / osoba

SEO školenie pre internetový obchod

Ecommerce je veľmi špecifický segment, kde množstvo vášho predaja závisí aj od toho ako dobre má váš internetový obchod zvládnuté SEO. Dozviete sa čo je v rámci eshopu najdôležitejšie v rámci optimalizácie a najčastejšie využívané postupy, ktoré ovplyvňujú výsledky aj iných marketingových kanálov. Dôležité je nielen vedieť stav zhodnotiť na začiatku, ale aj nastaviť dobre  priebežné vyhodnocovanie aktivít.

Rozsah: 6 hodín
Cena: 160 € / osoba

 

O mne

Konzultant pre SEO a online marketingu, ktorý myslí na váš biznis a pomáha vám ho posúvať dopredu. Vo voľnom čase bicyklujem a cestujem.

Misia

Pomáhať pracovať na lepšom a slobodnom svete, v ktorom má každý šancu žiť svoj sen. Učiť sa, spoznávať a posúvať vedomosti ďalej.

Kontakt